Založ si blog

Typicky americké – vodu kážu………víno pijú……….

Agentúra Reuters 7.11. 2022 uverejnila krátku informáciu, ktorá ako sa zdá by mala byť potešujúca pre celý svet. Podľa tejto informácie totiž vzájomné rozhovory medzi Ruskom a USA naďalej pokračujú na vysokej úrovni. Vojnová rétorika medzi týmito dvoma štátmi je nadalej hlásitá, jeden druhého obviňujú z hrozieb ktoré by mohli prebiehajúci konflikt rozpútať až do nesmiernych rozmerov, dokonca až do nukleárnej kataklyzmy, ale na strane druhej………škoda rozprávať.

Vzájomné rozhovory medzi týmito dvoma štátmi skutočne existujú, pričom tieto USA zdôvodňujú tým, že konflikt Rusko-Ukrajina by mohol eskalovať až do nukleárneho konfliktu /Wall Street Journal 6.11.2022/. Je nepochybné, že takýto konflikt by nesmierne zasiahol i USA, preto tak ako to potvrdil poradca Národnej bezpečnosti USA Jack Sullivan ked uviedol, že v posledných mesiacoch medzi USA a Ruskom prebiehali utajované rozhovory s ruskými najkvyššími predstaviteľmi v podstate za už uvedeným účelom.

Podľa denníka Wall Street Journal na strane Ruska za Kremeľ vedie tieto rozhovory Jurij Ušakov, a ruský poradca Národnej Bezpečnosti Nikolaj Patrušev. Biely Dom odmietol takéto správy komentovať, avšak hovorca Bieleho Domu Adriane Watson iba lakonicky komentoval: “Ľudia toho neraz veľa nahovoria”. Wall Street Journal vo svojej informácii však neuviedol počty vzájomných rozhovorov. Najzaujímavejšie na tom však je, že poradca Národnej bezpečnosti USA Jack Sullivan vycestoval v piatok 4.11. 2022 do Kyjeva, kde ubezpečil prezidenta Zelenského o ich neustálej a neochvejnej podpore.

Prosím urobte si úsudok sami, Ale mne sa to tak trochu zdá ako to známe vodu kážu víno pijú, ……….a aj ked to znie za uši pritiahnuté, ta, úvaha by sa mohla uberať i takýmto smerom………..nuž čo vy si tam bojujte, hlavné je že nám sa nič nestane a my z toho napokon vyjdeme aj tak ako víťazi. Čo vy na to ?????

Seniori – pracujte na upevnení svojho zdravia aj v roku 2023 !!!!

26.11.2022

Začiatok tohto roku akoby bol iba pred pár dňami a je to tu znova, prichádza december a s ním nerozlučne spojené čaro Vianočných sviatkov a čarokrásnych Vianočných melódii, ktoré nás budú sprevádzať každým dňom nášho života a vytvárať nám krásnu atmosféru. Pripomína mi to i svetoznáma melódia – rolničky, rolničky (Jingle Bell) ktorú sme ako seniori s [...]

Je človek – senior odsúdený k životu v samote ????? Je inventúra života nutná ????

25.11.2022

Tak a máme tu ďalší piatok ktorý som z časti prežil v spoločnosti priateľov v klube dôchodcov. Táto spoločnosť je pre mňa ako aktívneho seniora, akousi výzvou počas posedenia, neraz i hrania kariet s našimi dámami, pozorne počúvať a potom analyzovať diskusie ktoré tam odznejú. Nič prekvapivé, veď súčasní seniori žijú taký zvláštny život, žiaľ život plný [...]

A zase sa strieľalo…………

23.11.2022

Pred pár minútami tlačová agentúra AP news uverejnila krátku správu o streľbe vo veľkoobchodnom dome Walmart v štáte Virgínia, v meste Chesapeeke. K streľbe došlo včera približne o 22.30 hod. Polícia po príchode na scénu zistila že došlo k streľbe zatiaľ neznámym páchateľom. Pri obhliadke miesta činu našla mnoho mŕtvych ľudí. Predpokladá sa že počet mŕtvych je [...]

Ruská mobilizácia, vojaci

Aktivisti vrátane matiek ruských vojakov spustili petíciu za ich odsun z Ukrajiny

27.11.2022 20:11

Pre spustenie petície, zverejnenej na webstránke Change.org, zvolili nedeľu, na ktorú v Rusku pripadá Deň matiek.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

rusty

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 136929x
Priemerná čítanosť článkov: 1611x

Autor blogu

Kategórie